Kontakt

Telefon

+372 5550 2151

E-mail

terake@tera.tartu.ee

Aadress

Tähe 4, 51010 Tartu

Saada sõnum

Terakese külastuspakett

Külastuse pikkus on 2-3 tundi, mille käigus tutvustame lasteaia arengulugu, pedagoogilisi põhimõtteid, õppetöö korraldust ning teeme ringkäigu rühmades. Kogemuspaketi hind on 180 eurot ja grupi suurus kuni 20 inimest.

Meie inimesed

Katrin Helendi

Direktor
katrin.helendi@tera.tartu.ee

Kadri Karlis

Rahvusvahelise rühma õpetaja
daycare.tartu.ee

Jaana Koger

Õpetaja-metoodik, Tartu Reggio-klubi eestvedaja
jaana.koger@tera.tartu.ee

Mari Kabel

Logopeed
mari.kabel@tera.tartu.ee

Martiina Niilits

Liikumisõpetaja
martiina.niilits@tera.tartu.ee

Maia Kapsi

Muusikaõpetaja
maia.kapsi@tera.tartu.ee

Mari Loot

Söögitoa perenaine

Asukoht

Terake asub Tartu kesklinnast lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Tähe 4, Tartu