Kontakt

Telefon

+372 508 7605

E-mail

terake@tartuerakool.ee

Aadress

Tähe 4, 51010 Tartu

Saada sõnum

Terakese külastuspakett

Külastuse pikkus on 2-3 tundi, mille käigus tutvustame lasteaia arengulugu, pedagoogilisi põhimõtteid, õppetöö korraldust ning teeme ringkäigu rühmades. Kogemuspaketi hind on 180 eurot ja grupi suurus kuni 20 inimest.

Meie inimesed

Anette Avvald

Direktor
anette.avvald@tartuerakool.ee

Kadri Karlis

Õppejuht
kadri.karlis@tartuerakool.ee

Liisa Vels

Logopeed
liisa.vels@tartuerakool.ee

Maria Hommik

Muusikaõpetaja
maria.hommik@tartuerakool.ee

Kaiti Vasiljeva

Liikumisõpetaja
kaiti.vasiljeva@tartuerakool.ee

Estella Jürman

Söögitoa perenaine

Mari Kabel

Logopeed (lapsehoolduspuhkusel)

Asukoht

Terake asub Tartu kesklinnast lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Tähe 4, Tartu